Europejska stolica kultury 2016


Wroc doczekał się. Ma swoje 2 wieże
. Może kiedyś zasłoni je Forum Muzyki. Tymczasem za płotem trwają prace archeologiczne ekscytujące niczym kolejne części przygód prof.Indiana Jones.
Niskie Łąki. Jedno z wielu miejsc, w którym w dni wolne od pracy zbierają się handlarze starociami, chińską tandetą, tym co z kubła wyciągnięte, ze strychu poźyczone na wieczność. Oni z jednej strony stolika, sterty, polówki a z drugiej poszukiwacze okazji, skarbów, maniacy zwietrzałych gadżetów. Nazwa Niskie Łąki przylgnęłą do tej konkretnej ludzkiej inicjatywy, chociaź odbywa się obecnie zupełnie gdzie indziej- w starym młynie obok Corony.
Pewna bardzo znana Pani i nie mniej znany Pan. Hotel Monopol, 07.2009.
Pierwsi Celebryci na blogu! POzdrawiam.
Chłopaki z sąsiedztwa, co to na wszystko mają wylane, jeszcze leją sobie na dłoń. 2 dniowa akcji otwierania maski silnika zakończona. U nas pod oknem. 08.2009
Grzecznie, sympatycznie. Kapeć i Klapek na spacerze. 07.2009.
Ja teź wolę jeździć z tyłu. Słońce miło świeci w główkę a jeszcze masz wszystkich na oku. Ogłaszam Ōuiz na pytanie "gdzie to ".
Pod Renomą dzieci są niepokorne. 07.2009Nie pamiętam po prostu.
Atmosfera jest przyjazna. Hotel Monopol, 07.2009
Wyobrażam sobie co mu chodzi po głowie." Miał tu być, miał tu być " Dworzec, co idzie do remontu. Na piechotę, bez butów, po szkle, omijając psie boby ( mimo miliona śmietników na ten kał ), byle przed siebie.